Byt, 3+kk

Renovovaný byt ve 3. nadzemním podlaží klasického činžovního domu s výtahem se nachází v boční klidnější ulici jen minutu chůze od obchodně-zábavného centra a stanice MHD Anděl.

Dispozice se skládá z prostorné vstupní haly, obývacího pokoje, částečně oddělené plně vybavené kuchyně a jídelního koutu, dále 2 ložnic, šatny, samostatné toalety a koupelny (velká rohová vana pod oknem, sprchový kout, 2 umyvadla a technické zázemí).

Interiér zahrnuje dřevěné parkety, vysoké stropy, špaletová okna, dvoukřídlé dveře a kachlová kamna v ložnici. Zabezpečení závorou na vstupních dveřích. Dále internetové a satelitní připojení a domácí vrátný. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem Junkers. Výtah vede do mezipatra. K bytu náleží sklep.

Lokalita vyniká skvělou dostupností centra a množstvím služeb. Stanice metra linky B a zastávka tramvají Anděl se nachází pouhých 100 metrů od domu, v blízkosti fungují kavárny, restaurace, menší obchody i nákupní centrum, poliklinika, lékárny, divadlo a kina. V pěším dosahu je také Smíchovská náplavka nebo park Sacré Coeur, procházkou přes most lze dojít na oblíbenou Náplavku s farmářskými trhy.

Interiér 120 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28205
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 500 Kč nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.