Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný a kvalitně zařízený byt situovaný ve 4. patře činžovního domu s výtahem se nachází v oblíbené rezidenční čtvrti s veškerou občanskou vybaveností. Atraktivní lokalita v blízkosti Pražského hradu, Stromovky a Letné.

Dispozici tvoří jihovýchodně orientovaný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním prostorem, 1 ložnice (s úložnou komorou) směřující do zeleně vnitrobloku, dále velká vybavená šatna, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Součástí interiéru s vysokými stropy jsou nové dubové parkety, podlahové topení v koupelně a na toaletě. V koupelně je sanita značek Gustavsberg a Laufen, mozaikový obklad Butterfly, koupelnový radiátor P.M.H., pračka se sušičkou AEG, skleněná zástěna a dveře. V celém bytě jsou instalována kvalitní svítidla značek Artemide, Prolicht a Flos. Kuchyňská linka se skleněným obkladem a spotřebiči Bosch (včetně vinotéky). Vytápění zajišťuje nový plynový kotel Junkers, vstupní dveře bezpečnostní značky NEXT. Kupní cena zahrnuje také některý nábytek (neodpovídá plně fotografiím) a velký sklep.

Dům stojí v ulici lemované stromy v oblíbené lokalitě Prahy 6 – Bubenče v blízkosti zastávky tramvají a stanice metra Hradčanská, několika divadel, mnoha obchodů a restaurací. Plná občanská vybavenost, blízkost zeleně, rychlá dostupnost do centra a ideální spojení na letiště. Cesty autem po Praze i mimo ni usnadňuje blízký nájezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér 67 m2, sklep 8,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28074
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 320 Kč nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.