Byt, 3+1

Světlý byt s dostatkem úložných prostor a možností parkování je součástí rekonstruovaného vinohradského činžovního domu s výtahem. Příjemná lokalita s veškerými službami, množstvím zeleně a rychlou dostupností centra.

Dispozice bytu v 5. podlaží poskytuje obývací pokoj, samostatnou kuchyň, 2 ložnice, koupelnu s oknem (vana se sprchovou zástěnou, toaleta, bidet, dvojumyvadlo, otopný žebřík), samostatnou toaletu, úklidovou komoru a prostornou vstupní halu, ze které je vstup do všech místností. Obývací pokoj a 1 ložnice jsou orientovány na západ do ulice lemované stromy, kuchyň a 2. ložnice na východ do klidného vnitrobloku. K bytu náleží parkovací stání ve vnitrobloku budovy.

K vybavení patří zrenovované původní dřevěné parkety (dlažba v koupelnách, hale a kuchyni), nová okna a plně vybavená kuchyň (s plynovým sporákem). Také ostatní vybavení je možné po dohodě zanechat. Vytápění plynovým kotlem Vaillant.

Tramvajová zastávka jen pár kroků od domu, spoje jezdí 1 minutu k metru linky C - stanice I. P. Pavlova (kam lze dojít i pěšky), 5 minut k lince B (Karlovo náměstí), v docházkové vzdálenosti je také linka A (Náměstí Míru). Útulné kavárny, vyhlášené restaurace a bistra, mateřské i základní školy, pošta, obchůdky, to vše v těsné blízkosti. Rychlý únik do klidu v zeleni nabízejí parky Folimanka a Grébovka. Cesty autem usnadňuje blízký nájezd na magistrálu.

Interiér 90 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28072
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.