Byt, 2+kk

Ideální byt na investici vhodný k rekonstrukci se nachází v 1. patře historického činžovního domu situovaného v klidné rezidenční části Vršovice, nedaleko Heroldových sadů a v pěším dosahu parku Gröbovka.

Jednotka, která se rozkládá podél celého patra zahrnuje, severně orientovaný obývací pokoj s výhledem do ulice a velkou ložnici orientovanou na jih do klidného vnitrobloku. Dispozici dále tvoří hala s vestavěnou skříní a vstupem do všech místností včetně koupelny a samostatného WC.
Součástí jsou původní historické obložkové zárubně a špaletová okna. Na podlaze OSB desky a plovoucí podlaha-koberec. Ke stávajícímu vybavení dále patří otevřená kuchyň s plynovým sporákem, starší plynové vafky a elektrický boiler na ohřev vody v koupelně. Po rekonstrukci interiéru je byt vhodný na pronájem s maximálním výnosem vzhledem k efektivní dispozici a žádanému místu poblíž Vinohrad.

Dynamicky se rozvíjející lokalita s kompletní občanskou vybaveností a doborou dopravní dostupností do centra. Zastávky autobusu a tramvaje s přímým spojením na metro Náměstí Míru, I. P. Pavlova a Karlovo náměstí se nachází všechny 5-10 minut chůze od domu. V okolí je k dispozici několik školek a škol, dětská hřiště, oblíbené restaurace a kavárny, park na náměstí Svatopluka Čecha a Heroldovy sady.

Interiér 48,7 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27720
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 156 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.