Byt, 3+kk

Pečlivě zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky leží v prvním patře činžovního domu v klidné ulici jedinečné historické lokality. Atraktivní a vyhledávané místo se stanicí metra Hradčanská pouhých pár kroků od domu.

Interiér se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelním prostorem, který je prosvětlen velkými špaletovými okny orientovanými do klidné ulice, 2 ložnic s výhledem na zeleň vnitrobloku a 2 koupelen s vanou a sprchovým koutem.
Součástí bytu jsou vysoké stropy, zachovalé původní prvky a několik solitérních kusů designového nábytku, dřevěné parkety a elektrické dřevěné žaluzie. Dále je zde systém inteligentní domácnosti ovládající osvětlení, topení, rolety i alarm.

Dům sousedí s ulicí Na Valech v klidné lokalitě nedaleko od Letenských a Chotkových sadů. Nabízí rychlé spojení do centra a dosah veškerých služeb včetně útulných kaváren, restaurací a zastávek veřejné dopravy nedaleko od domu.

Interiér 125 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27647
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.