Byt, 4+kk

Stometrový podkrovní byt s klimatizací a podlahovým vytápěním se nachází v privátním areálu jen se 14 jednotkami s venkovním bazénem, saunou, dětským hřištěm a letní kuchyní, jen kousek od parku a stanice metra.

Byt se střešními i klasickými okny směřujícími do klidného dvora a do stráně se nachází ve 2. patře krajního, tzv. Viničního domu, který je součástí tří kompletně zrekonstruovaných historických řadových domů. Byt momentálně prochází částečnou rekonstrukcí a je tedy možné ještě ovlivnit jeho budoucí podobu i standardy dokončení. Uvažované dispoziční řešení dle přiloženého půdorysu.

Vybavení zahrnuje podlahové vytápění a klimatizaci. K bytu patří jedno garážové stání, parkovací místa pro návštěvy jsou vyhrazena před vjezdem do areálu.
Uzavřený areál je hlídaný kamerovým systémem. Hlavní vjezd na dálkové ovládání, uzamykání všech dveří v objektu je řešeno jedním programovatelným tzv. „master klíčem“. Areál má svého správce, který se stará o všechny společné prostory. Pro obyvatele je k dispozici venkovní bazén s odpočinkovou plochou s lehátky, sauna, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm, venkovní ohniště a kryté sezení v původní kovárně pro rodinná a přátelská setkávání, vybavené letní kuchyní s grilem a TV.

Pár metrů od rezidence je zastávka autobusů, 5 minut chůze je konečná stanice metra A Nemocnice Motol. Kousek nad rezidencí je nákupní centrum a sportovně-relaxační park Ladronka. Místo umožňuje rychlou dostupnost letiště a výjezd z Prahy směrem na Plzeň (a Německo) nebo Karlovy Vary. V těsné blízkosti se nachází nemocnice s pohotovostí (vč. dětské) a nemocnice Na Homolce. Nedaleko je také koupaliště Motol, Břevnovský klášter nebo Obora Hvězda.

Interiér 99,50 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27456
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 801 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  1 garážové a 1 venkovní parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.