Byt, 3+kk

Byt v 5. nadzemním podlaží s okny na východ a na západ je součástí kompletně zrekonstruovaného secesního domu s výtahem v oblíbené rezidenční čtvrti s veškerými službami, v klidné ulici nedaleko sadů a parků a se skvělou dostupností MHD.

Byt tvoří vstupní hala, dvě ložnice (jedna s vlastní koupelnou), samostatná kuchyň, koupelna a obývací pokoj. Obě ložnice jsou orientované na východ do krásně upraveného vnitrobloku se zelení a evangelickým kostelem, obývací pokoj na západ do klidné jednosměrné ulice se stromy.

Dům i jednotlivé byty jsou zrekonstruovány podle návrhu architektonické kanceláře DOMYJINAK, který zejména ve společných prostorách respektoval původní vzhled domu. V celém bytě kromě koupelen jsou na podlahách bez prahů naolejované parkety. Koupelny jsou moderní, kuchyň je plně vybavena. Dveře dřevěné bezfalcové, okna plastová. Vytápění plynovým kotlem ukrytým v předsíni. Součástí společných prostor je uzamykatelná kočárkárna/kolárna a vydlážděný dvůr, na kterém je plánováno posezení.

Jen pár kroků od domu je to na zastávku tramvaje Šumavská s přímými spoji do centra, během pár minut lze dojít i ke stanici metra A Náměstí Míru nebo Jiřího z Poděbrad. V okolí se nachází plno stylových restaurací, bister a kaváren, na Náměstí Jiřího z Poděbrad se pravidelně konají farmářské trhy. Místo je výborné i pro rodiny s dětmi, a to díky blízkosti mateřských a základních škol a také mnoha sadům s hřišti: sady Bratří Čapků, Bezručovy, Svatopluka Čecha, o kousek dál Riegrovy nebo Havlíčkovy sady.

Interiér 92 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27290
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 256 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.