Byt, 4+kk

Jihozápadně orientovaný byt s balkonem a krásnými výhledy, které neruší žádná projíždějící ani parkující auta, je součástí moderní rezidence, stojící v čistém a klidném prostředí plném zeleně. Místo je ideální pro rodinu s dětmi.

Ze vstupní haly do písmene "L" vedou dveře do všech místností v bytě: do komory, na samostatnou toaletu, do koupelny, kuchyně, obývacího pokoje s jídelním koutem, s velkými okny na dvě světové strany a s jižně orientovaným balkonem, dále do ložnice s en-suite koupelnou a do dětského pokoje.

Byt je díky orientaci na tři světové strany a velikým eurooknům plný světla, které lze zastínit venkovními žaluziemi. Příjemný dojem navozují i dřevěné bukové podlahy. Dostatek úložného prostoru nabízí komora a veliká vestavěná skříň v předsíni. Úložná plocha je i v koupelně s vanou, dvěma umyvadly, otopným žebříkem a prostorem na pračku. Kuchyň je plně vybavená, například varnou deskou a troubou Whirpool nebo granitovým dřezem. Pobyt v kuchyni zpříjemňuje okno do zeleně. K bytu patří dvě garážová stání.

Největší devizou tohoto bytu je naprosto čisté a klidné prostředí s mnoha možnostmi relaxace v některém z okolních parků: například na Ladronce, Skalce nebo v přírodním parku Košíře-Motol. Pár metrů od domu je základní škola, soukromá mateřská školka, dětské hřiště a fotbalový klub. Výhodou lokality je také nedaleká lékárna, lékařská pohotovost nebo relaxační centrum s bazénem. V blízkosti je zastávka autobusu MHD, který jezdí 7 minut ke stanici metra B Anděl. 600 metrů od domu je také zastávka tramvají s několika spoji přímo do centra.

Interiér 97 m2, balkon 6,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27103
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  103 m²
 • Parkování
  2 Garážová stání v ceně
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.