Byt, 2+kk

Moderní byt s balkonem orientovaným na západ bude součástí komorního projektu pěti nízkopodlažních, energeticky velmi úsporných viladomů v těsné blízkosti přírodní památky Prosecké skály, zároveň s dobrou dopravní dostupností do centra.

Do bytu se bude vstupovat přes dostatečně velkou předsíň s výklenkem na vestavěnou skříň. Z předsíně povedou dveře do ložnice, koupelny a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z pokoje bude francouzským oknem vstoup na balkon s výhledem do zeleně, která se na podzim vybarvuje do nádherných barev.

Vybavení bytu bude zahrnovat výrobky špičkových značek, jako například VILLEROY&BOCH, KALDEWEI, HÜPPE a HANSA v koupelnách nebo KÄHRS na dřevěných podlahách. K bytu bude dále patřit sklep a kryté parkovací stání, přístupné výtahem.

Rezidence se nachází na konci klidné ulice, v těsné blízkosti lesa. V docházkové vzdálenosti je zastávka autobusu i tramvaje s přímými spoji do centra nebo ke stanici metra B Palmovka (4 minuty), nebo metra C Kobylisy (8 minut). Nedaleko je obchodní centrum Harfa a Multiaréna Praha s mnoha sportovními a kulturními akcemi.

Byt bude dokončen v březnu 2018; postoupení smlouvy budoucí kupní.

Interiér 50,2 m2, balkon 6,5 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27044
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  57 m²
 • Parkování
  kryté parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.