Byt, 2+kk

Malebný byt po rekonstrukci je součástí historického kamenného pavlačového domu bez výtahu, se zahradou, nacházejícího se v působivé uličce jen pár metrů od vstupu do Anežského kláštera. V srdci centra Prahy, přesto stranou městského ruchu.

Už masivní vrata do dvora dávají tušit, že tento pavlačový dům se zahradou bude dýchat historií a jedinečnou atmosférou. Ta zůstala zachována i po rekonstrukci bytu, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží a vstupuje se k němu po původním dřevěném schodišti. Na předsíňku navazuje jídelna s klenutým stropem. K té přiléhá koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Jídelna i koupelna mají okna směřující do dvora se zahradou. Z jídelny dále vedou dveře do malé, ale plně vybavené kuchyňky a do hlavní místnosti, sloužící jako obývací pokoj s ložnicí. Ta má okna do klidné uličky. Výměra v katastru nemovitostí se liší, bližší informace v realitní kanceláři.

V obývacím pokoji jsou zrestaurované původní parkety, v jídelně a předsíni je podlaha vinylová. Nová špaletová okna, repliky původních, zaujmou otevíráním směrem ven: tak, jak to kdysi bylo zvykem. Obývací pokoj zdobí štukové ozdoby.

Byt se nachází v samém středu Starého Města, v místě s jedinečnou architekturou, která naštěstí unikla asanaci na přelomu 19. a 20. století. V okolí funguje mnoho restaurací, kaváren a barů, je zde mnoho možností nákupů, od luxusní Pařížské třídy, přes nákupní centrum Palladium až po farmářské trhy na náměstí Republiky. Kousek od domu je zastávka autobusu, který jezdí 5 minut ke stanici metra A Staroměstská. V docházkové vzdálenosti je také stanice metra B Náměstí Republiky.

Interiér 56 m2, sklep 7 m2

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27042
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.