Byt, 2+1

Jedinečný stylový byt s panoramatickým výhledem na Pražský hrad, Vltavu a do okolní zeleně je situovaný ve 3. patře historické budovy s působivým geniem loci.

Ze vstupní haly se šatnou vedou dveře do všech místností bytu. Vlevo se nachází veliký světlý obývací pokoj orientovaný na jih, okna směřují k Pražskému hradu. Na druhé straně bytu je samostatná plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, s množstvím úložných prostor a velikou spíží. Okno je orientované do klidných zahrad Strakovy akademie a Úřadu vlády. Na stejnou stranu má okno i vedlejší ložnice s vestavěnými skříněmi. Orientace oken na sever zajišťuje v ložnici a kuchyni příjemné klima i v horkých dnech. Dále je součástí bytu koupelna se dvěma umyvadly, toaletou, bidetem a sprchovým koutem.

Na atmosféře bytu dodávají vysoké stropy a dřevěná podlaha, jednotná v celém bytě včetně koupelny, kde je podlahové vytápění. Velká špaletová okna mají izolační dvojskla a lze je zastínit vnitřními elektricky ovládanými roletami. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Byt je zabezpečen také alarmem. V obývacím pokoji je zabudovaný surround sound systém. Kuchyně je plně vybavena, sporák je plynový. Součástí vybavení je například drtič odpadu, luxusní vestavný kávovar, zabudovaná pračka a sušička Siemens (dovoz ze Švédska). Vytápění je plynovým kotlem Buderus skrytým ve výklenku v kuchyni. Bezproblémové parkování v modré zóně před domem. Dům nemá výtah.

Byt se nachází v těsné blízkosti významných historických památek a je zcela ojedinělou nabídkou v této lokalitě. Zeleň poskytují nedaleké Letenské, Petřínské a Vojanovy sady, Valdštejnská zahrada nebo Kampa s romantickou Čertovkou. Výhodou je také skvělá dopravní dostupnost, stanice tramvají a metra A Malostranská je přímo před domem.

Interiér 100 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27037
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  v modré zóně před domem
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.