Byt, 3+kk

Byt s kompletním vybavením od známého studia Donlic je situovaný ve 4. patře zrekonstruovaného secesního domu v samém srdci Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí, v místě s působivou atmosférou.

Dispozice bytu nabízí otevřenou vstupní halu se samostatnou a plně vybavenou šatnou, dále obývací pokoj s krbem a kompletně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice s výhledem do klidného vnitrobloku, stylovou koupelnu s vanou a sprchovým koutem a samostatnou toaletu.

Interiér kombinuje zachovalé historické prvky s moderním designem. Dřevěné podlahy, ozdobný štuk na stropech, prostorné vestavěné skříně v ložnicích, nábytek na míru, zabudovaná designová stropní svítidla, alarm, bezpečnostní dveře. Kupní cena zahrnuje kompletní vybavení bytu včetně nábytku.

Byt se nachází v žádané lokalitě dýchající historií. V místě, kde se odehrávaly příběhy Rychlých šípů, v místě, které filmaři rádi využívají pro velkou podobu s Paříží. Do prestižní Pařížské ulice s mnoha luxusními obchody je to pár kroků. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti jsou zastávky tramvají, nedaleko jsou také stanice metra A Staroměstská a metra B Náměstí Republiky.

Prodejní plocha dle NOZ 101,4 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27026
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 900 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.