Byt, 3+1

Byt ve 4. patře zrekonstruovaného funkcionalistického domu s výtahem se nachází jen pár kroků od Václavského náměstí.

Z malé předsíňky se otevírá prostor 15metrové haly, odkud vedou dveře do všech místností bytu. Vlevo jsou umístěny dvě veliké ložnice s orientací oken na západní stranu do ulice. Vpravo je malá kuchyňka s oknem na východ do klidného dvora a ložnice se stejně orientovaným oknem a balkonkem. Dále je součástí bytu koupelna s vanou, samostatná toaleta a spíž.

V bytě jsou zachovány původní prvky: například dřevěná okna a dveře včetně kliček, ve dvou ložnicích jsou dřevěné parkety. V hale je původní vestavěná skříň a výklenek na další úložný prostor. Útulná kuchyňka je vybavena myčkou, ledničkou a malou sklokeramickou varnou deskou. Vytápění a ohřev vody je centrální. K bytu patří sklep.

Byt se nachází v srdci Nového Města, kousek od Karlova i Václavského náměstí. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost: obchody, lékárny, restaurace, bary, kina, divadla. V docházkové vzdálenosti jsou zastávky tramvají i stanice metra všech linek. Kousek od domu je také zastávka nočních autobusů včetně spoje z letiště.

Interiér 80, 4 m2, balkon ? m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27009
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.