Byt, 3+kk

Byt s balkonem, šatnou a dvěma garážovými stáními se nachází v moderním domě v oblíbené čtvrti Podolí, obklopené zelení a se skvělou dopravní dostupností do centra.

Součástí bytu ve 4. nadzemním podlaží je vstupní chodba do písmene L, ze které vedou dveře do šatny, ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje s balkonem, koupelny s oknem a na samostatnou toaletu s úložným prostorem. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout. Ložnice a dětský pokoj mají okna orientovaná do klidné slepé ulice, z balkonu je výhled na vilovou čtvrť plnou zeleně.

Kuchyňský kout je plně vybaven, trouba je značky Whirpool, varná deska MORA, myčka BOSCH, součástí barového pultu v kuchyni je také vinotéka. V pokojích je položena plovoucí laminátová podlaha, v ostatních prostorách je dlažba. Vytápění je dálkové. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, vstup do domu je na čip. K bytu náleží dvě garážová stání.

Byt má skvělou dopravní dostupnost, z blízké zastávky Dvorce jezdí tramvaje přímo do centra. Téměř před domem zastavuje autobus, který jezdí 5 minut k metru C Budějovická nebo 8 minut ke stanici metra B Smíchovské nádraží. V blízkosti jsou dvě přírodní památky: Dvorecké stráně a Branické skály. Kousek od domu vede oblíbená cyklostezka a inline dráha podél Vltavy. V docházkové vzdálenosti je mateřská i základní škola, dětské hřiště, potraviny, několik kaváren a restaurací.

Interiér 85 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27008
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 662 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.