Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný, kvalitními materiály a designovým nábytkem vybavený byt umístěný ve 3. nadzemním podlaží udržovaného klasického činžovního domu s výtahem v oblíbené rezidenční čtvrti Vinohrady. Byl zařazen do výběru 10 nejlépe rekonstruovaných bytů roku 2017 v sekci Bydlení serveru iDNES.

Interiér je tvořen vstupní halou, odkud je přístup na samostatnou toaletu a do komory a na protější straně do velkorysého obývacího pokoje s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní s varným ostrůvkem. Odsud se vchází do ložnice a skrze šatnu dále do koupelny se samostatně stojící vanou, sprchovým koutem, toaletou a dvěma umyvadly.

Vzdušný interiér bytu se vyznačuje čistými liniemi a přírodními materiály, vysokými stropy a replikami původních prvků jako jsou nová špaletová okna, nové dřevěné parkety, dlažba s podlahovým vytápěním, dvojkřídlé interiérové dveře a truhlářské obložení radiátorů. V předsíni se nachází prostorná vestavěná skříň, dále komora s pračkou a sušičkou AEG. Nová kuchyňská linka je plně vybavená moderními spotřebiči. Designové osvětlení a nábytek - vestavná knihovna na míru, sedací souprava Domark, postel Mazzivo, křeslo Softline Havana Wing Chair, stůl z mangového dřeva. Veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích je součástí kupní ceny.

Klidná a oblíbená lokalita s rychlým spojením do centra, v blízkosti Bezručových a Havlíčkových sadů, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru s plnou občanskou vybaveností v okolí a množstvím obchodů, restaurací a hospůdek, které nabídnou příjemnou atmosféru pro setkávání se s přáteli.

Interiér 76,3 m2, sklep 11,1 m2.

Půdorys

  • Půdorys 1

Přehledová tabulka

  • Referenční číslo
    26774
  • Prodejní cena
    Prodáno
  • Poplatky za služby
    2 500 Kč měsíčně
  • Podlahová plocha *
    77 m²
  • Parkování
    Parkování v modré zóně
  • Sklep
    Ano
  • PENB
    G
  • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.