Byt 3 + kk, 2. NP, č. 2

Vycizelovaný komorní projekt Celínka vedený architektkou Barborou Škorpilovou vzniká v raně funkcionalistickém domě, který si po celkové rekonstrukci zachová co nejvíce původních prvků a zároveň získá atributy bydlení na špičkové úrovni. Lokalita v samém srdci Prahy jen pár kroků od Pařížské ulice a v pěším dosahu významných pražských památek.

Dispozice bytu ve 2. podlaží poskytne velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelním prostorem a okny s výhledem na Španělskou synagogu, hlavní ložnici s balkónem na západ do vnitrobloku, s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, dále východní ložnici, příjemně prostornou vstupní halu, sdílenou koupelnu s WC a technickou místnost.

Výška stropů 3,5 m zaručuje komfortní pocit prostoru a vzdušnosti. Byt bude dokončen ve vyšším standardu ve stavu white walls s možností dokončení od zmíněné architektky projektu ze studia Mimolimit, nebo s Nobis Studiem či vlastním osobním architektem. Špaletová okna s izolačním dvojsklem, vstupní bezpečností dveře a balkonové dveře budou repliky původních. Byt bude připraven například na instalaci inteligentního systému ovládaní technologií či chlazení pomocí FCU. Optimální vlhkost vzduchu a jeho čistotu zajistí rekuperační jednotka. Domovní dveře budou zajištěny elektronickým přístupovým systémem s kamerou. K bytové jednotce patří sklep a lze dokoupit 1 garážové stání v automatickém parkovacím systému.

Dům je umístěn v boční klidné uličce obývané převážně starousedlíky či dlouhodobými nájemci, není zde žádný noční klub. Výhodou trvalého bydliště v centru je parkovací karta pro rezidenty celé Prahy 1, bezpočet kulturních aktivit a také bezproblémová dostupnost MHD i pěší dosažitelnost mnoha kanceláří, úřadů, obchodů, divadel a kin i kvalitních škol všech stupňů.

Interiér 128,5 m2, balkon 3,30 m2, sklep.

Více informací o projektu Celínka.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26763
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  128 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  131 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v zakladači k dokoupení
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.