Byt, 3+kk

Slunný byt s prostorným balkonem a otevřeným výhledem se nachází v novostavbě bytového domu jen pár kroků od přírodního parku.

Ze vstupní haly bytu ve 3. podlaží je přístup do ložnice s velkým oknem a s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, do technické místnosti s přípojkou na pračku a sušičku, do komory (šatny), hlavní koupelny s vanou a toaletou, dětského pokoje a velikého obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem. Z kuchyňského koutu i obývacího pokoje lze vstoupit na balkon, který nabízí posezení a nádherné výhledy na západy slunce.

Vybavení nemovitosti zahrnuje vysoce kvalitní plastová okna, plovoucí podlahy (autentický dub), kuchyně na míru se značkovými spotřebiči, kvalitní sanitární vybavení, dlažba. Velkoformátová okna a bílé dveře umocňují pocit volného prostoru. V kupní ceně je zahrnut vestavěný nábytek. K bytu náleží kryté garážové stání a jedno stání před domem. K jednotce patří také čtyřmetrový sklep.

Byt je situovaný na klidném místě na okraji bytové čtvrti, jen pár kroků od přírodního parku Modřanská rokle-Cholupice. Kousek od domu vede cyklostezka. Zastávka MHD je 450 metrů od domu, autobus jezdí 3 minuty k tramvajové zastávce Nádraží Modřany. Mateřská i základní škola je v docházkové vzdálenosti, stejně jako dětské hřiště a potraviny.

Možnost převzetí hypotečního úvěru s nízkou úrokovou sazbou.

Interiér 82,3 m2, balkon 5,8 m2, sklep 4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26746
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  88 m²
 • Parkování
  1 garážové a 1 venkovní parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.