Byt, 3+kk

Byt s velkou zimní zahradou s výhledem na řeku se nachází v moderním rezidenčním projektu River Lofts s uzavřenou bezbariérovou travnatou plochou s dětským hřištěm.

Největší devizou tohoto bytu je severovýchodně orientovaná zimní zahrada, kam je vstup z obývacího pokoje i z ložnice. Součástí asymetrického světlého obývacího pokoje s francouzským oknem je kuchyňský kout do písmene U. K předsíni přiléhá malá šatna, která je průchozí do koupelny s vanou a toaletou a do ložnice. Další samostatná toaleta je přístupná z předsíně, stejně jako druhá ložnice, asymetrická s velkoformátovým oknem.

Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné. V předsíni je vestavěná skříň a skrytý výklenek s pračkou a sušičkou. Kuchyňské spotřebiče jsou značky Siemens. Součástí vybavení je telefonní linka, internet, satelitní TV připojení a domovní videotelefon. Ventilace ve všech místnostech. Vstup do domu je na čip. K bytu patří široké parkovací místo a sklep o velikosti 1,9 m2.

Bytový dům se nachází v rychle se rozvíjející části Holešovic, s rychlým spojením do centra. Zastávka autobusu je hned před domem, 5 minut pěšky na tramvaj, 1 zastávka k metru Nádraží Holešovice. V těsné blízkosti je mateřská i základní škola a gymnázium. Restaurace, obchody, pošta, lékárna – vše v docházkové vzdálenosti. Místo umožňuje také díky nedalekému mostu Barikádníků a tunelovému komplexu Blanka snadný výjezd z Prahy.

Interiér 82,56 m2, zimní zahrada 11,4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26720
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.