Byt, 2+1

Byt ve 3. patře klasického činžovního domu na Vinohradech se samostatnou kuchyní s jídelním koutem si i po rekonstrukci zanechal některé působivé původní prvky, které dodávají bytu na důstojnosti.

Z předsíně, odkud je přístup do koupelny, se dvoukřídlými dveřmi vstupuje do světlého obývacího pokoje se dvěma okny, který je křižovatkou bytu. Po levé straně k němu přiléhá kuchyň s jídelním koutem, po pravé straně ložnice. Všechna okna jsou na sever, což v bytě zajišťuje i v létě příjemné klima.

Atypická podlouhlá koupelna s toaletou a sprchovým koutem je celá obložena drobnou žlutou mozaikou. Na podlaze je dlažba, v obytných místnostech laminátová podlaha. Prostor zvětšují stropy vysoké 3,5 metru. Tato výška v předsíni umožnila vytvoření úložného prostoru pod stropem. Dále je v předsíni vestavěná skříň a dvě niky s policemi. Špaletová okna i dvoukřídlé interiérové dveře jsou původní dřevěné a zrestaurované, se zachovanými mosaznými kličkami. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Vytápění je plynovým kotlem. Dům je zrekonstruovaný, ve schodišťové chodbě s původní dlažbou a kamenným schodištěm jsou zajímavé sloupy. K bytu vede výtah.

Místo umožňuje výborné dopravní spojení s centrem. Stanice tramvaje a metra A Náměstí Míru je tři minuty chůze. V okolí je velké množství restaurací a kaváren, stejně jako veškerá občanská vybavenost. Relaxaci v zeleni poskytují Havlíčkovy sady, které jsou v docházkové vzdálenosti.

Interiér 66,79 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26594
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.