Byt, 3+kk

Příjemný zrekonstruovaný byt s prvorepublikovým nádechem a okny do klidného dvora se nachází ve druhém patře činžovního domu v centru Prahy, v blízkosti Hlavního a Masarykova nádraží a zastávky tramvaje.

Z chodby se vstupuje do pracovny, koupelny s oknem, sprchou a malou vanou, pračkou a sušičkou a dále do obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem se dvěma okny. Na obývací pokoj dále navazuje ložnice, která je oddělena širokým dvoukřídlými dveřmi. K ložnici přiléhá prostorná šatna, po celé délce chodby jsou vestavěné skříně.

Celý byt je laděn do bílé, smetanové až béžové barvy – stěny, kuchyňská linka, jídelní lavice se stolem, velkoformátová dlažba v chodbě a koupelně, dveře s výplněmi z broušeného skla a špaletové okenní rámy, které jsou replikami původních a jsou opatřeny izolací. Se světlými tóny příjemně kontrastuje tmavší dřevěná plovoucí podlaha. V koupelně je podlahové topení, vytápění je plynovým kotlem. V chodbě je navíc zajímavý prvek – zrcadlo, které je topným tělesem. Byt je zabezpečen alarmem a vstupními bezpečnostními dveřmi Next. K jednotce patří prostorný, 20metrový sklep. Ve vnitrobloku probíhá rekonstrukce fasády. Na dvoře by mělo vzniknout společné posezení na odpočinek i grilování.

Bytová jednotka je součástí pečlivě zrekonstruovaného činžovního domu v centru Prahy se skvělou dopravní dostupností: nedaleko je nájezd na magistrálu, pár minut chůze je Hlavní a Masarykovo nádraží, hned za rohem tramvajová zastávka. Parkování je před domem v modré zóně pro rezidenty. V okolí je dostatek restaurací, obchůdků, kaváren, divadel a kin.

Interiér 93 m2, sklep 20 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26559
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 970 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.