Byt, 2+1

Prostor, zeleň, světlo, klid - to vše najdete v bytě 2+1 v 1. patře vinohradského činžovního domu a soukromé slunné zahradě obrostlé stromy.

Vstup do bytu tvoří dřevem obložená předsíň, jejíž patro bylo sníženo za účelem vytvoření úložných prostor. Kuchyně je centrální křižovatkou bytu – vstupuje se z ní do koupelny, na samostatnou toaletu, dvoukřídlými dveřmi do ložnice a na opačné straně do prostorného, jižně orientovaného obývacího pokoje s proskleným výklenkem a výhledem na udržovanou zahradu se starou třešní, na kterou můžete vyjít ze společných prostor domu.

Původní špaletová okna byla kompletně rekonstruována v r. 2009. Kuchyň s dvojdřezem je ve stylu Provence včetně stylové elektrické trouby a plynového sporáku značky Baumatic. V obývacím pokoji bylo zachováno původní dřevěné obložení ve výklenku. V koupelně je rohová vana. WC i koupelna mají větrání oknem do světlíku. K bytu patří také cca deseti metrový sklep. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Podlahy jsou plovoucí laminátové.

Menší činžovní dům s 9 byty se nachází kousek od Náměstí Míru, v blízkosti zastávky tramvaje. V okolí je veškerá občanská vybavenost – restaurace, obchody, parky, školy, školky.

Interiér 86 m2, zahrada 250 m2, sklep 10 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26532
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 700 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Zahrada
  250 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.