Byt, 3+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami a balkonem, situovaný ve 2. nadzemním podlaží dobře udržovaného činžovního domu s výtahem a společným dvorem, v atraktivní lokalitě Dejvic. Pět minut chůze od stanice metra Dejvická, v bezprostřední blízkosti areálu ČVUT a veškeré občanské vybavenosti, v pěším dosahu parku Stromovka, v rychlém dosahu letiště a četných mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří jižní obývací pokoj s výhledem do ulice, plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s koupelnou (sprchový kout, toaleta) a vestavěnými skříněmi, druhá ložnice / pracovna, samostatná koupelna (vana, toaleta) s balkonem, komora a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. Obě ložnice jsou orientovány na sever do klidného vnitrobloku. Součástí vybavení jsou velká okna, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, vestavěné kuchyňské spotřebiče, telefonní linka, domácí vrátný. Byt má orientaci na jih a sever. K dispozici je také sklepní kóje.

Jedna z nejatraktivnějších pražských lokalit, která nabízí množství služeb v okolí - obchody, restaurace, školy i školky v pěším dosahu. Zastávka tramvaje se nachází jen 1 minutu chůze od domu, autobusový spoj ve směru Hradčanská do 50 m a stanice metra Dejvická do 5 minut chůze. Ideální spojení na letiště i do centra Prahy.

Byt je v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou. Převod do osobního vlastnictví je možný ihned.

Interiér 83 m2, balkon 1 m2, sklepní kóje 2,25 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26393
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Balkón
  1 m²
 • Celková plocha
  84 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.