Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Prostorný půdní byt 3 + kk s terasou s výhledy na Staré Brno, se nachází v 5.NP činžovního domu s výtahem situovaného v těsné blízkosti centra města, pod brněnskou dominantou Petrovem.

Půdní vestavba nabízí výhodné dispoziční řešení sestávající se ze vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem a terasou, dvou ložnic (jedna také s přístupem na terasu), prostorné koupelny s vanou a sprchou, šatnu a komoru včetně regálového a šatního vybavení.

Vybavení zahrnuje plovoucí podlahy, dlažbu a obklady, dřevěná střešní euro okna, vnitřní žaluzie, plynový turbo kotel, sádrokartonové podhledy, vestavěné skříně, protipožární bezpečnostní vstupní dveře a domácí telefon.

Byt se nachází v klidné ulici v blízkosti vlakového nádraží a nákupního centra Vaňkovka. Jen pár kroků od domu jsou k dispozici zastávky MHD a další veškeré služby, procházkou lze dojít do centra.

Interiér 101 m2, terasa 12 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  101 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  113 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  26366
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.