Ateliér, 3+kk

Neuvěřitelně prostorný klimatizovaný loft s designovým vybavením, industriálním nádechem a panoramatickými výhledy na Prahu je umístěn v 5. patře rezidenčního komplexu vytvořeného v bývalé tovární hale. Budova stojí nedaleko smíchovského centra Anděl a pár kroků od klidného prostředí Prokopského údolí. 

Interiér nabízí otevřený koncept vstupní haly, obývacího pokoje a plně vybavené kuchyně italské značka CESAR, dále hlavní ložnici se šatnou a vlastní koupelnou (vana i sprcha), druhou ložnici, další koupelnu (se sprchou) a samostatnou toaletu.

Vybavení zahrnuje velkoformátová okna s protihlukovými, zajímavě členěnými skly a žaluziemi, masivní dřevěné podlahy, v koupelnách litý beton ošetřený nátěrem Selemix, značkovou sanitu, centrální topení s vlastní záložní klimatizační jednotkou a tepelným čerpadlem, bezpečnostní vstupní dveře Bedex. K jednotce náleží 1 garážové stání, v domě je výtah.

Lokalita v blízkosti zeleně a současně s rychlou dostupností centra města a veškerých služeb. Nedaleko funguje oblíbená restaurace Na kopci, možnost pěkných procházek nabízí přírodní památka Ctirad a navazující Prokopské údolí. Kousek od domu je autobusová zastávka zajišťující spojení ke stanici metra, v docházkové vzdálenosti je i tramvajová zastávka Lihovar. 

Podlahová plocha 172 m2.

Jednotka je kolaudována jako ateliér.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26192
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  12 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  172 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.