Byt, 3+1

V exkluzivní lokalitě Janáčkova nábřeží, přímo na rozhraní Smíchova a Malé Strany a jen pár kroků od Petřínských sadů, nabízíme k prodeji byt 3+1 s výhledem na řeku, výstavní síň Mánes a do zeleně Dětského ostrova. Byt je situován ve 2.NP secesního činžovního domu po kompletní rekonstrukci.

Interiér je tvořen obývacím pokojem s arkýřem, samostatnou kuchyní, 2 ložnicemi, koupelnou, samostatnou toaletou, šatnou, spíží a vstupní halou. Kuchyně a jeden z pokojů jsou orientovány do klidného vnitrobloku obrostlého zelení a nabízejícího posezení.

Přednostmi bytu jsou vysoké stropy, velká okna, původní dřevěné obložkové dveře se zdobeným prosklením, dřevěné obložení arkýře, parkety nebo teraco dlažba.
V roce 2016 byla provedena renovace obou fasád domu, vč. výměny okenních výplní za nové dřevěné repliky původních oken. Nedávno zde proběhla oprava sklepních prostor spojená s výměnou stoupaček a kompletních rozvodů v celém domě. Byt je určen ke kompletní rekonstrukci. Možnost parkování v modré zóně.

Přímo před domem se nachází můstek přes plavební kanál na Dětský ostrov s množstvím atrakcí pro sport a hry a s nově otevřenou italskou restaurací. Na náplavce je také umístěn jazzový klub. Žádaná lokalita jen cca 10 min pěší chůze od zábavního, nákupního a business centra na Andělu se stanicí metra linky B a četnými tramvajovými i autobusovými spoji. Procházkou po nábřeží a přes Kampu lze za 15 minut dojít až na historickou Malou Stranu s lanovkou na Petřín anebo Nerudovou ulicí na Pražský Hrad.

Možnost pronájmu parkovacího stání v zakladači v Rezidenci Rivergate (3 500 Kč / měsíčně).

Interiér 129,4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25962
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 300 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  129 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.