Byt, 1+kk

Studio 1+kk situované v 6. nadzemním podlaží udržovaného cihlového bytového domu bez výtahu v oblíbené rezidenční lokalitě několik minut chůze od Pražského hradu, stanice metra a zastávek MHD s rychlým spojením do centra i na letiště.

Byt je tvořen obytnou místností s kuchyňským koutem a prostorem pro spaní, zádveřím, komorou a koupelnou s toaletou a vanou.

Interiér je právě dokončen, zcela nové jsou plovoucí podlahy, omítky, sanita i kuchyňská linka. Okna jsou dřevěná střešní. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. Nárožní dům je pěkně udržovaný, výtah zde není (existuje vypracovaný projekt).

Budova se nachází v populární rezidenční lokalitě s oblíbenými restauracemi a kavárnami, univerzitním kampusem a rychlým spojením do centra díky blízké stanici metra Dejvická a Hradčanská a zastávkám tramvají. 15 minut chůze je vzdálen Pražský hrad, v blízkosti je několik parků. Na Vítězném náměstí se konají oblíbené farmářské trhy.

Interiér 36,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25918
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  36 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.