Byt, 4+1

Stylový byt 4 + 1 s příjemným výhledem do zeleně a dvěma koupelnami je situovaný ve 2. patře moderní vily v komplexu Villa Bianca. Rezidence s podzemními garážemi, recepcí, správcovskou službou, vysoce kvalitním bezpečnostním systémem a krásnými zahradami se nachází v prestižní lokalitě s mnoha ambasádami, jen pár kroků od parku Stromovka.

Dispozici bytu tvoří prostorný a světlý obývací pokoj, nová plně vybavená kuchyně (včetně porcelánu Rosenthal) s jídelnou, 3 ložnice, 2 koupelny (jedna se sprchou, druhá s vanou, bidetem a oknem), technická místnost, prádelna, toaleta pro hosty a vstupní hala s šatníkem.

Interiér po celkové rekonstrukci (dokončena v únoru 2017) je zařízen nadstandardním vybavením, které zahrnuje masivní dřevěné podlahy, velkoplošná dřevěná okna s vnitřními roletami, dlažbu a obklady Villeroy&Boch, nově vybavené koupelny (Duravit, Keuco, aj.), kuchyňsou linku Poggenpohl se spotřebiči Gaggenau, moderní designové stropní osvětlení (Fascorini, Brand van Egmond), bezpečnostní dveře, videotelefon, velké množství vestavěných úložných prostor. Kupní cena zahrnuje 2 parkovací stání v podzemní garáži, sklepní kóji a poměrnou část pozemku na společném prostranství okolo domu.

Bubeneč právem patří k nejoblíbenějším pražským rezidenčním lokalitám. Kromě klidné atmosféry s množstvím parků, jako je například blízká Královská obora Stromovka nebo Letenské sady, nabízí také výborné spojení do centra (metro, tram) a snadnou dopravní dostupnost na letiště Václava Havla či napojení na Pražský okruh. V blízkém okolí se nachází řada kvalitních škol a školek (včetně mezinárodních - např. ISP v Nebušicích), známé restaurace, kavárny a sportoviště.

Interiér 171 m2, sklep 13 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25905
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  171 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.