Byt, 2+1

Útulný byt 2+1 situovaný v 5. patře rohového činžovního domu po rekonstrukci s výtahem, v žádané lokalitě pražských Vinohrad, jen několik minut chůze od obchodního centra Atrium Flora a náměstí Jiřího z Poděbrad.

Byt disponuje prostornou centrální halou, ze které jsou přistupné všechny místnosti - samostatná kuchyň s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, obývací pokoj s výhledem do ulice (nyní však využívaný jako jedna z ložnic), druhá ložnice orientovaná do vnitrobloku, koupelna s vanou, toaleta, komora a malý prostor s oknem využívaný jako zimní zahrádka.
Vybavení zahrnuje dřevěná okna s trojskly, dřevěné interiérové dveře, dřevěné parkety, velkoformátovou dlažbu a plně vybavenou kuchyňskou linku.

Oblíbená rezidenční lokalita v rychlé dostupnosti do centra a v pěším dosahu několika parků včetně Riegrových sadů. Kompletní občanská vybavenost, množství populárních restaurací a kaváren v bezprostředním okolí.

Interér 91 m2, sklep 7 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25901
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 800 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.