Byt, 2+kk

Západně orientovaný byt s privátní terasou a velkým množstvím úložných prostor se nachází ve zvýšeném přízemí bytového domu s výtahem a podzemní garáží. Velmi klidná ulice jen pár kroků od autobusové zastávky se spojením 4 minuty na metro Budějovická.

Dispozice je tvořena obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, ložnicí, koupelnou s vanou a toaletou, komorou, šatnou s vestavěným úložným systémem a vstupní halou. Přístup z obývacího pokoje na prostornou, ze všech stran chráněnou terasu poskytující naprosté soukromí. Původní dispozice bytu 3+kk, možnost opětovného rozdělení obývacího pokoje příčkou.
Vybavení bytu zahrnuje například plovoucí podlahy, dřevěná francouzská okna s elektricky ovládanými venkovními žaluziemi, italskou kuchyni Cesar ve vysokém lesku s pracovní deskou Technistone a veškerými spotřebiči vč. drtiče odpadků a kvalitního dřezu Franke, koupelnovou sanitu a zařizovací předměty Hansa a Duravit, alarm, bezpečnostní vstupní dveře, vzrostlou zeleň na terase v květináčích Technistone. Dům je střežen kamerovým systémem. K bytu náleží 1 garážové parkovací stání v zakladači.

Rezidenční lokalita poskytující kromě dobré dopravní obslužnosti také široký výběr služeb v bezprostředním okolí. Nedaleko jsou k dispozici školky, školy a gymnázia, poliklinika, dětská hřiště, tenisové kurty, restaurace, kavárny a parky.

Interiér 86 m2, terasa 31,9 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25870
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 100 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Terasa
  32 m²
 • Celková plocha
  118 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v zakladači
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.