Byt, 2+kk

Designový, jihovýchodně orientovaný byt 2+kk s arkýřovými okny se nachází ve 2. nadzemním podlaží plně zrekonstruovaného domu s výtahem a nabízí výhledy na přilehlé Haštalské náměstí a kostel sv. Haštala. Lokalita jen 6 minut chůze od Staroměstského náměstí a zastávky tramvajových a autobusových linek Dlouhá třída.

Interiér sestává ze vstupní haly s vestavěnými skříněmi, otevřeného konceptu obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem, ložnice, koupelny, samostatné toalety a komory. K bytu taktéž náleží zděný sklep.
V bytě jsou použity velmi kvalitní materiály a vybavení, které zahrnují například mramorovou podlahu Botticino classico, velkoformátovou dlažbu a obklady, podlahové vytápění, dobové repliky vstupních i interiérových dveří, renovovaná špaletová okna, sanitu značek Flaminia a Zazzeri, domácí kino s projektorem, zabudovaným plátnem a blackout závěsy, datové rozvody s centrálním uložištěm a nové elektrické rozvody s koncovými prvky Bticino.

Příjemná lokalita v historické části města, nedaleko Dvořákova nábřeží a Staroměstského náměstí, je bohatá zejména na restaurace, kavárny, vinárny či bary. K dispozici je několik nákupních center (Palladium, Kotva aj.), fitness centrum nebo park Lannova. Pár kroků od domu se nachází autobusová zastávka ve směru Florenc, o něco dále tramvajové linky či stanice metra.

Interiér 82 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25842
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 478 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.