Byt, 4+kk

Designový, klimatizovaný penthouse s velkorysou terasou, privátním wellness a překrásným výhledem na Barrandovský skalní masiv se rozkládá v celém nejvyšším 5. nadzemním podlaží nově postavené rezidence v nejatraktivnější části Braníku. Dům se nachází v okrajové části vilové čtvrti, ve velmi klidné ulici jen pár kroků od lesa.

Společenská zóna bytu je tvořena obývacím pokojem s kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na jedinečnou, jihozápadně orientovanou terasu s dálkově zastínitelnou pergolou, vyhřívanou podlahou, automaticky zavlažovanou střešní zahradou a vířivkou pro 6 osob. Privátní zóna zahrnuje ložnici s en-suite šatnou a koupelnou, pracovnu a také stylové wellness s relaxační místností, sprchovým koutem a finskou saunou, která se pyšní nádherným výhledem do údolí. Zbytek dispozice zahrnuje samostatnou toaletu, technickou místnost a komoru.
Jednotka je nyní o dispozici 3+kk - zadní pokoj lze jednoduše rozdělit na 2 ložnice (původní záměr developera).

Byt je vybaven kvalitními materiály a technologiemi, jako jsou dubové podlahy, dřevěná jednoduchá a velkoplošná posuvná okna s elektricky ovládanýmí venkovními žaluziemi, skleněné interiérové dveře, zabezpečovací systém a internetové rozvody ve všech místnostech. V kupní ceně jsou obsažena také 2 garážová parkovací stání.

Tichá lokalita obklopená zelení, s kompletními službami na dosah ruky. Nedaleko je k dispozici nákupní centrum Novodvorská Plaza, školky, školy, rozlehlé sportoviště s tenisovými kurty, fotbalovým, volejbalovým a baseballovým hřištěm, zimní stadion Kobra. Dobrá dopravní obslužnost díky nedalekému napojení na Jižní spojku.

Interiér 160,4 m2, terasa 99,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25500
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 173 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  160 m²
 • Terasa
  100 m²
 • Celková plocha
  260 m²
 • Parkování
  2 garážová parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.