Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Zahradní duplex s přímým vstupem z garáže, předzahrádkou a 2 terasami poskytujícími příjemný výhled do zeleně je součástí bezpečného rezidenčního projektu s velkým privátním parkem, 24hodinovou recepcí, technickou podporou a ostrahou. Tradiční rezidenční lokalita na Žižkově se rozkládá v blízkosti parku na Parukářce a chystané nové čtvrti v místě bývalého nákladového nádraží.

Ve vstupní úrovni (1. NP) se kromě vstupní chodby, zádveří a toalety nachází obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu a předzahrádku. V patře je umístěna hlavní ložnice s en-suite koupelnou, šatnou a terasou nabízející výhled do upraveného uzavřeného parku, druhá ložnice s vlastní koupelnou, technická místnost a schodišťová hala.

Byt charakterizuje množství francouzských dřevěných oken poskytujících dostatek světla. Jsou zde dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažba, masivní interiérové dveře, podlahové topení či podhledové stropy. Kuchyně je plně zařízena spotřebiči Siemens. Kupní cena zahrnuje dvě garážové stání, sklep. Komplex budov s parkem je střežen kamerovým systémem, obyvatelům je k dispozici údržba pro případ technické poruchy. Veškeré vstupy do objektů komplexu, garáží i vnitřního parku jsou na bezpečnostní čipy.

V okolí funguje kompletní občanská vybavenost: mateřská a základní škola, lékárna, pošta, poliklinika, sportovní centrum s tenisovými kurty i několik restaurací, nabídka služeb se ještě rozšíří po revitalizaci nedalekého bývalého nádraží. Lokalitu zpříjemňuje kromě privátního parku také veřejný pak na vrchu Parukářka. Výbornou dopravní dostupnost zajišťují tramvajové spoje, zastávka je vzdálena jen 150 metrů od domu.

Interiér 129,87 m2, terasy 8,77 + 13,25 m2, předzahrádka 9,71 m2, sklep 4,95 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  8 918 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Terasa
  22 m²
 • Celková plocha
  152 m²
 • Zahrada
  10 m²
 • Parkování
  1 podzemní garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  25284
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.