Byt, 1+kk

Plně zařízené studio ideální pro krátkodobé pronájmy, v 5. nadzemním podlaží činžovního domu s výtahem ve vysoce atraktivní lokalitě u Janáčkova nábřeží, jen pár kroků od Petřínských sadů a zastávek MHD, v pěším dosahu centra a mnoha památek, divadel a muzeí.

Studio tvoří obytná místnost s kompletně vybavenou kuchyní, jídelním a spacím prostorem, koupelna s vanou, toaletou a bidetem a předsíň. Dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, střešní okna Velux.

Vyhledávaná lokalita s kompletní občanskou vybaveností, v pěším dosahu centra. V okolí se nachází obchodní centrum Nový Smíchov, kino a stanice metra linky B na Andělu, squash a fitness centrum ARBES, malebné Arbesovo náměstí, rozlehlá zahrada Kinských.

Interiér 45 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25146
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.