Byt, 2+kk

Klimatizovaný podkrovní mezonet 2+kk se dvěma koupelnami situovaný v 5.NP činžovního domu s novým výtahem v centru Prahy, nedaleko nábřeží Vltavy a Karlova náměstí. V pěším dosahu stanice metra, zastávek autobusů a tramvají i Národní třídy. Skvělá občanská vybavenost v bezprostředním okolí.

Nižší úroveň bytu disponuje vstupní chodbou, prostorným obývacím pokojem s kuchyní a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Vyšší úroveň se skládá z ložnice s přilehlou koupelnou s oknem a vanou.

Mezi vybavení bytu patří klimatizace, dřevěné podlahy, dřevěná ateliérová okna a částečně prosklené dveře, bezpečnostní vstupní dveře a plynový kotel. Kuchyně obsahuje vestavěnou troubu, myčku, varnou desku s digestoří a mikrovlnou troubu. V koupelně jsou použity designové velkoformátové obklady. V bytě jsou SDK podhledy s bodovým osvětlením.

V okolí se nachází množství restaurací a obchodů, včetně nákupního centra Quadrio na Národní třídě. Stanice metra Karlovo náměstí je vzdálena pár kroků od domu.

Interiér 80 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24908
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.