Byt, 3+kk

Velmi příjemný světlý byt se dvěma lodžiemi a s krásným výhledem na hrad Špilberk se nachází v 6. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem a podzemním parkováním, jen pár kroků od Mendlova náměstí i centra Brna.

Dispozice bytu nabízí velký obývací pokoj s přípojkami pro kuchyň, dvě ložnice orientované do vnitrobloku, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu s umyvadlem, technickou místnost, šatnu a chodbu. Obývací pokoj a jedna ložnice mají vstup na lodžie. Byt byl využíván jako kancelář, proto pro bydlení by zde byly vhodné drobné úpravy interiéru.

K vybavení patří dřevěné podlahy, keramické obklady a dlažba, dřevěná okna, dřevěné bezpečnostní vstupní dveře, vytápění plynovým kotlem. Krásné výhledy na Špilberk a do Pekařské ulice. Kupní cena zahrnuje garážové stání v přízemí a sklep.

Atraktivní adresa v těsném sousedství historického centra a hradu Špilberk, s, výbornou občanskou vybaveností a bohatými možnostmi kulturního, společenského i sportovního vyžití. V okolí se nachází množství populárních kaváren, vináren a restaurací, divadlo Husa na provázku nebo kino ve Velkém Špalíčku. Rychlá dostupnost na hlavní vlakové i autobusové nádraží.

Náklady na společné domovní služby činí 2 400 Kč / měsíc.
Interiér 100,1 m2, balkony 4,6 m2 a 3,6 m2, sklep 2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24709
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  108 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.