Byt, 1+kk

Ubytovací jednotka 1+kk s balkonem ve 4. nadzemním podlaží novostavby, která je součástí druhé etapy atraktivního rezidenčního projektu. Výhodné umístění mezi revitalizovaným parkem Třešňovka a Malešickým lesem činí z projektu lukrativní bydlení v příjemném a klidném prostředí, přesto však na dosah kompletních služeb a v rychlé dostupnosti do centra Prahy.

Interiér studia je tvořen obývacím pokojem s přípravou pro kuchyňskou linku a vstupem na západně orientovaný balkon, koupelnou s vanou a toaletou a vstupní chodbou.
Standardy zahrnují třívrstvé dřevěné podlahy Kahrs nebo laminátové podlahy značky Wineo, velkoformátové či mozaikové dlažby a obklady, koupelnovou sanitu a baterie značek Grohe a Connect. Ke každé jednotce je třeba dokoupit parkovací stání v podzemní garáži a sklepní kóji.

Projekt se nachází ve velice klidném a tichém prostředí v přímém sousedství upraveného parku. Lokalita nabízí výbornou vybavenost i dostupnost do centra Prahy - v blízkosti se nachází 3 mateřské školy, základní a střední škola, cyklostezka, dětská hřiště, obchody, zastávka autobusu se spojením 10 minut ke stanici metra.

Dokončení je plánováno na Q2 2017.

Interiér 46,22 m2, balkon 11,12 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24678
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  57 m²
 • Parkování
  Nutno dokoupit garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.