Byt, 1+kk

Jihozápadně orientované slunné studio s velkou lodžií se nachází v nejvyšším 3. patře rezidenčního projektu Nová Harfa, s výtahem, podzemním parkováním a upravenými zelenými plochami v klidném vnitrobloku. Výhodná lokalita jen pár kroků od parku Pod Lávkou a od zastávky tramvají se spojením 2 minuty k OC Galerie Harfa a stanici metra Českomoravská.

Dispozice bytu nabízí obytnou místnost s plně vybavenou kuchyní a vstupem na velkorysou zasklenou lodžii, koupelnu s vanou a toaletou, velkou komoru / šatnu a předsíň.
K vybavení patří plovoucí laminátové podlahy, keramické obklady a dlažba, plastová okna s izolačními dvojskly, vytápění centrální kotelnou v domě, dostatek úložných prostor. V kupní ceně je zahrnut veškerý nábytek a zařizovací předměty vyobrazené na fotografiích a také komora na patře nahrazující sklep. Možnost pronájmu garážového parkovacího stání v budově.

V rámci komplexu lze využít rozmanitých služeb, od restaurací přes obchody až po kadeřnictví nebo beauty salony. Dostatek sportovního vyžití zajišťuje blízký park s cyklostezkou, přímo navazující na park Podviní se dvěma lanovými centry, bobovou dráhou, vyhlídkou a skateparkem. V okolí lze navštívit také tenisové kurty nebo minigolf při O2 Aréně. Rychlé spojení do centra, dobrá dostupnost na Pražský okruh a dálnice D8, D10 a D11.

Interiér 38 m2, lodžie 9,2 m2, komora.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24620
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  38 m²
 • Lodžie
  9 m²
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.