Byt, 5+kk

Velkorysý půdní byt se střešní terasou, nově vznikající společně s rekonstrukcí činžovního domu situovaného v oblíbené rezidenční čtvrti Vinohrady, do deseti minut chůze od náměstí Míru a Havlíčkových sadů. Byt bude nabízet krásný výhled na město, prakticky řešené dispozice a kvalitní materiály. Předpokládaný termín dokončení Q4 2017.

Navrhovaná dispozice bytu se bude skládat z rohového obývacího pokoje s kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s vlastní šatnou a koupelnou (sprcha, toaleta), 2 dětských ložnic, pracovny, sdílené koupelny (sprcha, toaleta), toalety pro hosty, šatny a předsíně s prostorem pro vestavěné skříně. Z obývacího pokoje povede schodiště umožňující vstup na velkou střešní terasu.

Ke standardnímu vybavení bytu budou patřit lepené dvouvrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, dřevěná špaletová okna s izolačními trojskly, lakované interiérové dveře nadstandardní výšky, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, individuální plynový kotel Baxi, vyhřívaná podlaha a zařizovací předměty Laufen, Hüppe, Hansgrohe a Riho v koupelně, příprava pro klimatizaci, železobetonová konstrukce stropů a mezibytových příček, porobetonové příčky se sádrovými omítkami, SDK podhledy. Výška stropů 2,9 m. Možnost dohodnout se na nadstandardním řešení za odpovídající příplatek. V domě bude nový výtah, technické instalace, opravené společné prostory ve vysokém standardu a revitalizovaná zahrada. Budova je bezbariérová, s výtahem z uliční úrovně až do příslušného patra. Lze pronajmout garážové parkovací stání v blízkém hotelu.

Lokalita nabízí dokonalou souhru klidných parkových ploch, upravených zákoutí a bohatého společenského života, který se odehrává v místních kavárnách, barech, restauracích a klubech. Zapomenout nelze ani na početné butiky, obchody s delikatesami a oblíbené vinárny. Historické centrum města je dosažitelné během několika málo minut, stanice metra a další zastávky MHD na náměstí Míru v docházkové vzdálenosti.

Užitná plocha 168,20 m2, podlahová plocha dle vyhlášky 180 m2, terasa 50 m2

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24556
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  180 m²
 • Terasa
  50 m²
 • Celková plocha
  230 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.