Byt, 4+kk

Klimatizovaný, jižně orientovaný byt se 2 prostornými terasami a balkonem v posledním 5. patře rezidence Modřany, s recepcí, 24 hodinovou ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním. V okolí domu se nachází kompletní občanská vybavenost, zastávky MHD s přímým spojením na metro a do centra jsou vzdáleny 5 minut chůze.

Dispozice je tvořena obývacím pokojem s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnicí s en-suite koupelnou a vlastní šatnou, 2 dětskými ložnicemi, sdílenou koupelnou s vanou, sprchovým koutem, toaletou a bidetem, samostatnou toaletou. Z každého pokoje je přístup na jednu ze dvou velkých teras nebo balkon s výhledem na park a dětské hřiště.
K vybavení patří klimatizace, dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a vyhřívaná dlažba, dřevěná okna s elektricky ovládanými venkovními roletami, kuchyně Stopka s kamennou pracovní deskou a spotřebiči Miele vč. vestavěné chladničky na víno, vestavěné skříně, vytápění plynovou kotelnou v domě. Kupní cena zahrnuje 2 parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

V bezprostředním okolí domu je k dispozici několik školek a škol, nedaleko pak Rakouské gymnázium, poliklinika, supemarkety, OC Modřany, kino, dětské hřiště, tenisové kurty, restaurace a kavárny. Rychlá dojezdová vzdálenost do dvou mezinárodních škol - The Prague British School a The English International School Prague.

Měsíční poplatky za společné služby v domě a energie kromě elektřiny činí 11 000 Kč.
Interiér 162,2 m2, terasy a balkon celkem 53,5 m2, sklep 2,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24448
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  11 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  163 m²
 • Terasa
  53 m²
 • Celková plocha
  216 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.