Byt, 2+1

Atraktivní byt po kompletní citlivé rekonstrukci zachovávající mnoho originálních prvků ve 3. patře plně zrenovovaného činžovního domu s novým proskleným výtahem a bezpečnostním kamerovým systémem. Vyhledávaná lokalita jen pár kroků od nábřeží Vltavy a parku na Arbesově náměstí, v pěším dosahu Petřínských sadů a nákupního, zábavního a obchodního centra na Andělu.

Prakticky řešená dispozice bytu nabízí vstupní halu s vestavěnými skříněmi, do ulice orientovaný obývací pokoj a samostatnou kuchyni s jídelnou, ložnici s okny do klidného dvora, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. Byt je možno využívat rovněž jako 3+kk.

Vysoké stropy s ozdobnými štuky, repasovaná špaletová okna a původní dřevěné dvoukřídlé dveře s částečným prosklením a mosazným kováním, repasované dřevěné parkety, obklady a dlažba NovaBell a Peronda, kvalitní kuchyně se spotřebiči Philco a Whirlpool, koupelnová sanita Kolo a zařizovací předměty Optima a Grohe. Kupní cena zahrnuje sklep. Rekonstrukce domu proběhla v roce 2009, byt byl renovován v roce 2016.

Tradiční rezidenční lokalita pár kroků od Janáčkova nábřeží a zahrady Kinských. Okolí se vyznačuje nadstandardním výběrem služeb a nabízí bohaté možnosti společenského a sportovního vyžití. Samozřejmostí je vynikající dopravní dostupnost autem (napojení na Městský okruh) i MHD (2 minuty od tramvajové zastávky Arbesovo náměstí).

Poplatky za společné domovní služby činí 4800 Kč / měsíc.

Interiér 81 m2, sklep 1,4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24399
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 800 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  F
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.