Byt, 2+kk

Byt 2+kk s balkonem se nachází ve 3. nadzemním podlaží nově vzniklého rezidenčního projektu s podzemním parkováním, situovaného v klidné ulici na rozhraní Smíchova a Radlic, nedaleko parků Santoška a Dívčí hrady. Budova se bude vyznačovat čistou, moderní architekturou respektující okolní zástavbu a komfortními společnými prostory.

Dispozice bytu je tvořena jižně orientovaným obývacím pokojem s přípravou pro kuchyň, severně orientovanou ložnicí, koupelnou s vanou a toaletou, komorou a předsíní. Standardy vybavení zahrnují vinylové podlahy, keramické obklady a dlažbu, dřevěná eurookna v provedení antracit, podlahové vytápění centrální kotelnou v domě, dýhované interiérové dveře a bezpečnostní protipožární vstupní dveře, příprava pro EZS, venkovní zásuvky pro terasy a balkony, zděné příčky. Součástí kupní ceny je sklep, možnost dokoupení garážového parkovacího stání (k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily).

Rezidence je výhodně situovaná v lokalitě se skvělou občanskou vybaveností a velmi dobrou dopravní obslužností, včetně rychlého dosahu centra či napojení na Jižní spojku a Pražský okruh. 5 minut chůze od bytu se nachází Smíchovské vlakové nádraží se stanicí metra linky B, téměř za rohem pak zastávky tramvají a autobusů. Pěšky lze dojít až na Náplavku, k Vyšehradu nebo k zábavnímu, obchodnímu a business centru na Andělu. Smíchov nabízí také celou řadu restaurací, kaváren, moderních galerií a art studií.

Podlahová plocha 50,7 m2, balkon 6,1 m2, sklep.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24329
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  51 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  57 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.