Byt, 5+1

Atraktivní byt ve 3. nadzemním podlaží zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v dynamicky se rozvíjející rezidenční lokalitě v Praze - Vršovicích, jen pár kroků od Heroldových sadů a parku na náměstí Svatopluka Čecha.

Dominantou bytu je velkorysý obývací pokoj, který lze propojit dvoukřídlými posuvnými dveřmi s pracovnou / ložnicí a kuchyní s jídelním prostorem a arkýřem. Byt nabízí také další 3 ložnice (jedna z nich s šatnou), 2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), samostatnou toaletu a velkou vstupní halu.
K vybavení patří dubové lakované parkety, velkoformátové obklady a dlažba, repasovaná špaletová okna, kuchyňská linka se spotřebiči Siemens, masivní posuvné dvoukřídlé dveře a repasované původní dřevěné dveře s mosazným kováním, bezpečnostní vstupní dveře, alarm, 2 plynové kotle Junkers. Výška stropů 3,2 m. Byt byl zrekonstruován a kolaudován v roce 2003. Dům prošel částečnou renovací (nová střecha, výtah, stoupačky, fasáda).
Příjemná lokalita v dosahu veškeré občanské vybavenosti - školy, obchody, restaurace a kavárny. 3 minuty chůze od tramvajové zastávky Vršovické náměstí s přímým spojením na metro Náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí a do centra.

Interiér 195 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24244
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  195 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového parkovacího stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.