Byt, 3+kk

Nový byt s terasou v 6. patře jedinečného projektu Palác Dlouhá, který vznikl kompletní rekonstrukcí činžovního domu ve stylu Art Deco z 20. let 20. století a stojí na strategickém nároží ulic Dlouhá a Hradební, jen pár minut chůze od Staroměstského náměstí.

Interiér bytu je tvořen obývacím pokojem s přípravou pro kuchyň a se vstupem na východně orientovanou terasu, ložnicí, pracovnou, velkorysou šatnou, hlavní koupelnou navrženou bytovým architektem (volně stojící vana, sprchový kout, dvě umyvadla a toaleta), menší koupelnou se sprchovým koutem a toaletou a technickou místností s přípravou pro umístění pračky a sušičky.
K vybavení patří dubové parkety, vyhřívaná italská dlažba a obklady, nová špaletová okna a dřevěné interiérové dveře, koupelnové zařizovací předměty Antonio Lupi, Axor nebo Duravit, podhledy se zabudovaným bodovým osvětlením, příprava pro klimatizaci a audiosystém. Kupní cena bytu zahrnuje 1 garážové parkovací stání.

Lokalita je obchodním a finančním centrem města s výbornou dopravní dostupností MHD – v blízkosti stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a řady tramvajových linek. Okolí s nepřeberným množstvím obchodů a služeb v těsné blízkosti (obchodní centrum Palladium, obchodní dům Kotva), restaurací, kaváren, fitness, bazénů a řadou malých obchodů zaměřených např. na vybavení domácnosti a kulinářské speciality, některé z nich přímo v přízemí domu.

Interiér 124 m2, terasa 22 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24181
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Balkón
  22 m²
 • Celková plocha
  146 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.