Byt, 3+kk

Nový byt 3+kk s terasou se nachází v nejvyšším 4. podlaží činžovního domu po kompletní rekonstrukcí, s výtahem. Atraktivní lokalita obklopená parky, jen pár kroků od stanice metra a nákupního, zábavního a business centra na Andělu.

Interiér bytu je tvořen obývacím pokojem s přípravou pro kuchyň, vstupem na terasu a odhalenými stropními trámy, 2 ložnicemi, koupelnou s vanou a toaletou, samostatnou toaletou a předsíní.
K vybavení patří plovoucí dřevěné podlahy, keramické obklady a dlažba, nová dřevěná střešní okna, příprava pro kuchyňskou linku, bezpečnostní vstupní dveře. Kupní cena zahrnuje sklep, za příplatek 400 000 Kč je možno dokoupit také garážové stání.

Lokalita nabízí veškerý komfort kompletní občanské vybavenosti a perfektní dopravní dostupnosti. V okruhu pouhých několika minut chůze se nachází rozlehlý park Mrázovka, sady Na Skalce nebo zahrada Santoška, k procházce nebo sportovním aktivitám vybízí také blízkost parku Sacré Coeur téměř bezprostředně navazující na zahrady Kinských a sady pod Petřínským vrchem. V okolí je k dispozici několik školek a škol včetně prestižního Francouzského lycea, poliklinika Kartouzská a autobusové i vlakové nádraží.

Interiér 93 m2, terasa 5 m2, sklep 4 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24171
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Terasa
  5 m²
 • Celková plocha
  98 m²
 • Parkování
  1 garážové stání k dokoupení
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.