Byt, 3+1

Kompletně zrekonstruovaný a vybavený nadstandardní byt s výhledem do parku se nachází ve 2. nadzemním podlaží zrenovované funkcionalistické budovy s výtahem, v klidné jednosměrné ulici na nábřeží Vltavy.

Interiér tvoří prostorná vstupní hala s komfortní šatnou, obývací pokoj, plně vybavená samostatná kuchyň, 2 ložnice, komora a velká koupelna.

K vybavení patří luxusní zařízení od značek Versace či Roberto Cavalli, sound systém Bose, kuchyňské spotřebiče Miele, parní sprcha a vana s chromoterapií (barevnou koupelí), krb na biolíh, dubové podlahy, dveře z afrického dřeva, vytápěná velkoformátová dlažba, špaletová okna, původní manuální dřevěné žaluzie nebo alarm. K jednotce přísluší sklep, parkování lze pronajmout v nedalekých garážích.

V krátké docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost: mateřská a základní škola i gymnázium, široký výběr restaurací a klubů, divadla, kina a mnoho dalšího. Dům stojí pět minut chůze nebo 1 zastávku tramvají od náměstí Republiky se stanicí metra, nákupním centrem a obchodním domem, v pěším dosahu je také nákupní bulvár Na Příkopě nebo přestupní stanice metra Florenc. Cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na magistrálu.

Interiér 118,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23090
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 320 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.