Byt, 3+kk

Elegantní, kompletně zrekonstruovaný vinohradský byt s přímým vstupem z výtahu se nachází ve 3. nadzemním podlaží opraveného činžovního domu pouhé 3 minuty chůze od náměstí Míru a Havlíčkových sadů.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou moderní kuchyní, hlavní ložnice s koupelnou (vana, toaleta), druhá ložnice s velkoplošnými okny orientovaná do zahrady, druhá koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora, prádelna a předsíň s přístupem z výtahu i ze schodiště.
K vybavení patří masivní dubové podlahy, velkoformátové obklady a dlažba, nová špaletová okna s dvojitým zasklením, kuchyňské spotřebiče Siemens ve vyšší třídě, koupelnové zařizovací předměty Villeroy & Boch, plynový kotel. Výška stropů 3 m. Rezidentům je k dispozici upravená zahrada ve vnitrobloku, na níž má byt vlastnický podíl. Kupní cena bytu zahrnuje sklep.

Jedna z nejžádanějších pražských adres s výbornou dopravní dostupností a širokou nabídkou služeb. Kvalitní restaurace, bary, kavárny, galerie, obchody a další občanská vybavenost v bezprostředním okolí.

Byt je pronajat do září 2016.
Interiér 104,49 m2, sklep 6,14 m2

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23037
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.