jednotka c. 548|2, prizemi, nove zrekonstruovano

Kompletně nově zrekonstruovaný světlý byt v 1. nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu v klidné ulici. Vysoce žádaná rezidenční lokalita pár minut chůze od Vítězného náměstí a Královské obory Stromovka.

Dispozice bytu se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, hlavní ložnice s en-suite šatnou, dětské ložnice, koupelny se sprchou a předsíně. Obývací pokoj a hlavní ložnice jsou orientovány na západ do ulice, dětský pokoj a kuchyně na východ do tichého vnitrobloku.
K vybavení patří kvalitní dřevěné plovoucí podlahy, repasovaná špaletová okna a nová plastová okna, bezfalcové dřevěné dveře, značková koupelnová sanita a obklady, nový plynový kotel Junkers, SDK podhledy, nové mezibytové příčky a elektroinstalace, napojení na komín. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji. Možnost vybudovat terasu 25 m2 ve dvoře domu.

Bubeneč právem patří k nejoblíbenějším pražským rezidenčním lokalitám. Kromě příjemné a klidné atmosféry podpořené množstvím překrásných parků, jako je například blízká Královská obora Stromovka nebo Letenské sady, nabízí také výborné spojení do centra a snadnou dopravní dostupnost na Letiště Václava Havla. Kompletní vybavenost včetně školek, škol, restaurací, kaváren a sportovních klubů je vzdálena v řádech několika minut chůze od domu.

Interiér 87 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22472
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.