Byt, 6+1

V nejatraktivnější části Letné nabízíme k prodeji kompletně nákladně zrekonstruovaný reprezentativní mezonet s velkorysou dispozicí, prostornou terasou a parkováním v privátní garáži. Exkluzivní lokalita, vysoký standard použitých materiálů a technologií a osobitý „modern vintage“ styl činí z apartmánu výjimečné místo k bydlení.

Spodní patro bytu se skládá z obývacího pokoje s jídelnou, samostatné kuchyně, hlavní ložnice s balkonem a en-suite dámskou šatnou, pánské šatny, hlavní koupelny s finskou saunou, sprchou, dvojumyvadlem, toaletou a bidetem, ložnice pro hosty/pracovny, toalety pro hosty a centrální haly. Horní patro je tvořeno 3 ložnicemi, 1 en-suite a 1 sdílenou koupelnou, prosvětlenou galerií a terasou přístupnou z haly a jednoho z pokojů.
Vybavení tohoto elegantního bytu zahrnuje masivní dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu a koberce, nová dřevěná okna, repliky původních dřevěných dveří s ozdobným prosklením a mosazným kováním, velké množství na míru vyrobených vestavěných skříní. Stylová kuchyně se chlubí kamennou pracovní deskou a špičkovými spotřebiči – myčka, Tepanyaki gril, plynový sporák a sklokeramická deska, mikrovlnná a horkovzdušná/parní trouba Siemens, 2 lednice a 3-zónová vestavěná vinotéka Liebherr. Vytápění je řešeno individuálním plynovým kotlem – převážně systém vyhřívaných podlah, v rodičovské ložnici a horním patře radiátory. Byt má protipožární čidla, alarm s napojením na PCO, optické připojení internetu a Wi-Fi rozvody ve všech místnostech. Nadstandardní zateplení, titanzinková střecha s novou krytinou. Kupní cena zahrnuje garáž s úložnými prostory a vraty na dálkové ovládání. V domě je výtah.

Vysoce žádaná, společensky i kulturně bohatá lokalita pražské Bubenče, přímo mezi Královskou oborou Stromovka a Letenskými sady. Dům se nachází v klidné zelené ulici stranou veškerého ruchu, a přece na dosah ruky kvalitním školám, obchodům, restauracím a dalším službám.

Byt je k prodeji jako společnost.
Interiér 323 m2, terasa 30 m2, balkon 2 m2, garáž 48 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22353
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  9 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  323 m²
 • Terasa
  32 m²
 • Celková plocha
  355 m²
 • Parkování
  Garáž s úložným prostorem
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.