Byt, 3+kk

Moderní, kvalitně vybavený byt s velkorysou terasou a výhledy do zeleně se nachází ve 2. nadzemním podlaží rezidence z roku 2006, v žádané rezidenční čtvrti Malvazinky.

Dispozice bytu nabízí prostorný obývací pokoj (50 m2) s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, samostatnou toaletu a chodbu. Terasa kopíruje celou stranu domu a je přístupná z obývacího pokoje a z jedné z ložnic. Okna jsou orientovaná do zahrady domu a do slepé části ulice U Nikolajky.
K nadstandardnímu vybavení bytu, který byl navržen architektem Janem Padrnosem, patří dlažba a obklady stěn, koupelen i dveří kamenem Technistone v kombinaci s bambusovou dýhou, moderní kuchyňská linka s barovým pultem, plně vybavená spotřebiči Siemens včetně vestavěného kávovaru, dřevěná francouzská i jednoduchá okna s hliníkovými předokenními žaluziemi, videotelefon. Kupní cena zahrnuje 1 parkovací stání v podzemní garáži, komoru a sklep.

Příjemná a tichá lokalita v sousedství parku Šalamounka a zahrady Santoška, s kompletními službami v bezprostředním okolí. 5 minut jízdy k obchodnímu, zábavnímu a business centru na Andělu, 10 minut k prestižnímu Francouzskému lyceu.

Interiér 94 m2, terasa 30 m2, komora, sklep.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22254
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Terasa
  30 m²
 • Celková plocha
  124 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.