Byt, 3+kk

S citem pro detail nedávno kompletně zrenovovaný byt ve 3. nadzemním podlaží činžovního domu, který se nachází ve vyhledávané části Prahy 2 - Vinohrady, 5 minut chůze od metra na náměstí Míru a v pěším dosahu Riegrových sadů.

Dispozici bytu tvoří stylový obývací pokoj o ploše 52 m2 s novou, plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a čtyřmi velkými okny, 2 ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta a vstupní hala. Byt je světlý, vzdušný a má velké množství prakticky řešených úložných prostor.
K vybavení patří dřevěné podlahy, mramorové obklady, repasovaná okna a dveře s obkladem špalet, včetně obložkových zárubní a dřevěných obkladů části stěn, štukované zlacené stropy, plně vybavená moderní kuchyně s žulovou pracovní deskou, dešťová sprcha, alarm, individuální plynový kotel. Byt je částečně vybaven novou kuchyní, vestavěnými skříněmi a obklady vyrobenými na míru. V domě je výtah.

Rezidenční lokalita s výbornou dostupností do centra a kompletní občanskou vybaveností. V bezprostředním okolí se nachází množství kvalitních restaurací a kaváren, parky, školky a školy. Deset minut chůze od Václavského náměstí, pouhé 2 zastávky tramvají od nákupního a zábavního centra Atrium Flora s kinem IMAX.

Interiér 110 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22170
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.